Zinību diena

Zinību diena – prieka pilna un satraucoša diena skolēniem, vecākiem, skolotājiem un ikvienam, kurš atminas savas skolas gaitas.

Pirmklasniekus un viņu vecākus Zinību dienā sveica Preiļu Mūzikas un mākslas direktors Edgars Znutiņš, Preiļu novada domes deputāts un skolas padomes loceklis Juris Vucāns.

Direktora vietniece mākslas nodaļā Marianna Abricka iepazīstināja ar 27 jaunajiem mākslas nodaļas 1. klases audzēkņiem un direktora vietniece mūzikas nodaļā Laima Sondore ar 15 jaunajiem mūzikas nodaļas 1. klases audzēkņiem. Pirmklasnieki saņēma dāvanā mapi-portfeli, kur glabāt notis un zīmējumus.

Ar muzikālajiem priekšnesumiem mūs priecēja Laima Pakere (vijole) ar koncertmeistari Ilzi Savicku un Madara Kaļva (klavieres).

Lai jaunais mācību gads nāk ar jauniem sasniegumiem, būsim aktīvi un atraktīvi, radoši un varoši, darbīgi un atbildīgi!

Lai skanīgs un krāsains šis mācību gads!