Sīkdatņu politika

Šī vietne, līdzīgi kā gandrīz visas citas, izmanto sīkdatnes, lai pildītu 2017. gada 4. jūlija Ministru kabineta noteikumu Nr. 399 “Valsts pārvaldes pakalpojumu uzskaites, kvalitātes kontroles sniegšanas kārtība” 23. punktā, kā arī Valsts pārvaldes iekārtas likuma 10.pantā uzlikto pienākumu iegūt apmeklējamības un lietošanas statistikas, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošināt tās sekmīgu tās darbību. Mēs nodrošinām, ka Jūs variet iepazīties ar Sīkdatņu politiku un izdarīt izvēli, vai sniegt piekrišanu statistiku ieguvei.

Aicinām iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnēs izmantotajām sīkdatnēm.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes (cookies) ir informācijas vienības, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (Chrome, Firexox, Safari u.c.) saglabā Tavā datorā, mobilajā tālrunī vai planšetē, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju un iestatījumus. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt. Pārlūkprogrammas iestatījumos Tu vari atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez tām vietne nevarēs pilnvērtīgi piedāvāt tajā paredzētās funkcijas.

Kādas sīkdatnes un kādiem mērķiem mēs izmantojam?

Vietnē tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes — sesijas un pastāvīgās sīkdatnes. Tāpat mēs izmantojam vietnes uzturētāja administrētas sīkdatnes kā arī trešās puses sīkdatnēs.

Sesijas sīkdatnes ļauj jūs atpazīt, kad apmeklējat konkrētu tīmekļa vietni, iegaumējot jebkuras izmaiņas vai izvēles konkrētajā vietnē, lai tās saglabātos arī citās lapās. Šīs sīkdatnes ļauj jums ātri un ērti izmantot vienas tīmekļa vietnes vairākas lapas, izvairoties no vajadzības apstrādāt katru apmeklēto lapu. Sesijas sīkdatnes darbība beigsies, kad aizvērsiet tīmekļa pārlūku vai pārtrauksiet sesiju konkrētajā tīmekļa vietnē.

Pastāvīgās sīkdatnes ir sīkdatnes, kas jūsu datorā uzglabājas konkrētu laiku pēc tīmekļa pārlūkošanas sesijas beigām, tādēļ tās ļauj saglabāt lietotāja izvēles vai rīcību vietnē un izmantot tās nākamreiz, kad apmeklēsiet šo vietni.

Tāpat izmantotās sīkdatnes var iedalīt tehnoloģiski nepieciešamās sīkdatnes, bez kurām pakalpojuma izpilde tehnoloģiski ir neiespējama vai būtiski apgrūtināta, un analītiski statistiskās sīkdatnes.

Izmantojot tīmekļa vietni, Jūs piekrītat, ka šajā vietnē ievietotās analītiski statistiskās sīkdatnes tiek izmantotas ar mērķi uzlabot pakalpojumu kvalitāti, pildot Valsts pārvaldes iekārtas likuma 10.pantā nostiprinātos valsts pārvaldes principus, ka valsts pārvaldi organizē pēc iespējas ērti un pieejami privātpersonai, kā arī valsts pārvaldes pienākumu uzlabot sabiedrībai sniegto pakalpojumu kvalitāti, vienkāršot un uzlabot procedūras fizisko personu labā.

NosaukumsTipsMērķisDerīguma termiņš
cmplz_marketingTehnoloģiski nepieciešamā sīkdatne ComplianzSaglabā sīkdatņu politikas atļaujas365 dienas
cmplz_functionalTehnoloģiski nepieciešamā sīkdatne ComplianzSaglabā sīkdatņu politikas atļaujas365 dienas
cmplz_policy_idTehnoloģiski nepieciešamā sīkdatne ComplianzSaglabā sīkdatņu politikas atļaujas365 dienas
cmplz_statisticsTehnoloģiski nepieciešamā sīkdatne ComplianzSaglabā sīkdatņu politikas atļaujas365 dienas
cmplz_statistics-anonymousTehnoloģiski nepieciešamā sīkdatne ComplianzSaglabā sīkdatņu politikas atļaujas365 dienas
cmplz_consent_statusTehnoloģiski nepieciešamā sīkdatne ComplianzSaglabā sīkdatņu politikas atļaujas365 dienas
cmplz_preferencesTehnoloģiski nepieciešamā sīkdatne ComplianzSaglabā sīkdatņu politikas atļaujas365 dienas
VISITOR_INFO1_LIVETehnoloģiski nepieciešamā sīkdatne YouTubeNodrošinātu joslas platuma aprēķinu.180 dienas
arp_scroll_positionTehnoloģiski nepieciešamā sīkdatne chromeŠī ir pārlūkprogrammas sīkdatne, kas tiek izmantota, lai atcerētos jūsu pozīciju lapā, pārvietojoties starp vietnes lapām.6 h
__Host-3PLSIDTehnoloģiski nepieciešamā sīkdatne accounts.google.comLietotāja identificēšanai730 dienas
1P_JARStatistikas sīkdatne Google AnalyticsŠīs sīkdatnes tiek izmantotas vietnes statistikas apkopošanai un reklāmguvumu līmeņa izsekošanai.30 dienas
CONSENTStatistikas sīkdatne YouTube.comTā reģistrē unikālu ID, lai saglabātu statistiku par YouTube redzamajiem videoklipiem, kurus redzējis lietotājs.6000 dienas
NIDStatistikas sīkdatne Google MapsGoogle karšu sīkdatne, kas fiksē kartes izmantošanu180 dienas
YSCStatistikas sīkdatne YouTubeSaglabātu unikālu lietotāja ID.sesija
__Secure-3PAPISIDMārketinga sīkdatne YouTubeIzmanto mērķauditorijas atlasei, lai izveidotu vietnes apmeklētāju interešu profilu, lai parādītu atbilstošu un personalizētu Google reklāmu.730 dienas
__Secure-3PSIDMārketinga sīkdatne YouTubeIzmanto mērķauditorijas atlasei, lai izveidotu vietnes apmeklētāju interešu profilu, lai parādītu atbilstošu un personalizētu Google reklāmu.730 dienas
__Secure-3PSIDCCMārketinga sīkdatne YouTubeIzmanto mērķauditorijas atlasei, lai izveidotu vietnes apmeklētāju interešu profilu, lai parādītu atbilstošu un personalizētu Google reklāmu.365 dienas
IDEReklāmas sīkdatne DoubleClick, GooglePalīdz izvietot un uzskaitīt reklāmu parādīšanu.365 dienas

*Šajā vietnē tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc” programma „Google Analytics, kura izmanto sīkdatnes, kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu, tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta. Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju, tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaista šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju var sniegt trešajām personām, ja tas ir likumos noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

Sīkdatņu apstiprināšana un atspēkošana

Apmeklējot mūsu vietni, Tev tika attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Nospiežot SAPRATU, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.

Mainīt sīkdatņu iestatījumus vai tās pat dzēst jūs varat savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumos, kurus varat atrast pārlūkprogrammas izvēlnēs “iespējas” vai “preferences”. Pievienojam saites uz populārāko pārlūkprogrammu sīkdatņu pārvaldības informācijas resursiem:

Informācija par sīkdatņu izmantošanu ir sagatavota, pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula) prasībām un Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas 2002/58/EK (2002. gada 12. jūlijs) par personas datu apstrādi un privātās dzīves aizsardzību elektronisko komunikāciju nozarē (direktīva par privāto dzīviun elektronisko komunikāciju) prasībām.

Vairāk par personu datu aizsardzību vari uzzināt šeit