Absolventi

Mūzikas nodaļas absolventi

2019. gads
  1. Batarāga Arta – klavieres
  2. Brenče Annija – kora klase
  3. Gribuste Evelīna – kora klase
  4. Jalinskis Jānis – eifonijs
  5. Kalvāne Zaiga – flauta
  6. Kursīte Nellija – klavieres
  7. Lazdāne Marta – klavieres
  8. Pastars Agris – akordeons
  9. Pastars Daniels Jānis – klarnete
  10. Podskočeva Ērika – saksofons
  11. Rubins Edijs – akordeons
  12. Rubine Raimonda – saksofons
  13. Rumpe Līva – flauta
  14. Šustovs Kaspars – klavieres
  15. Určs Valters – akordeons
  16. Zīmele Rasa – kora klase


2018. gads
  1. Akmentiņa Annija -flauta
  2. Anspoka Alīda – klavieres
  3. Anspoka Annija – flauta
  4. Brenče Annija – klavieres
  5. Gribuste Anna – vijole
  6. Gribuste Evelīna – klavieres
  7. Gžibovska Sofija – klavieres
  8. Ivanova Alīna – klavieres
  9. Ivdre Nadīna Stella – klavieres
  10. Jurāns Reinis Pēteris – klarnete
  11. Kraupša Una – klavieres
  12. Stupāne Zane – klavieres
  13. Sunepa Aivita – vijole
  14. Tumašova Lauma – saksofons
  15. Zīmele Rasa – vijole

 

2017. gads
  1. Adamoviča Ieva – klavieres
  2. Dementjeva Anastasija – klavieres
  3. Djubina Nikola – klavieres
  4. Harlamova Diāna – klavieres
  5. Ķiršs Emīls – vijole
  6. Luriņa Darina – vijole
  7. Putāns Jānis – akordeons
  8. Vojevodska Sintija – klavieres
  9. Znotiņa Agnese – klavieres

 

2016. gads
    1. Cakuls Mareks – trompete
    2. Erte Airita – saksofons
    3. Ivbule Alise – klavieres
    4. Jalinska Luīze – vijole
    5. Kalvāne Ieva – klavieres
    6. Kondratjevs Viesturs – akordeons
    7. Lipiniks Eduards – klavieres
    8. Pastare Beāte – klavieres
    9. Pastare Līga Magdalēna – klavieres
    10. Prikulis Arvis – klavieres
    11. Rubene Signija – klavieres
    12. Sauliša Gabriela – klavieres
    13. Sparāne Amanda – klavieres
    14. Stašulāne Annija – vijole
    15. Šņepsts Alens – klavieres
    16. Vucāns Lūkass – klavieres

 

2015. gads
  1. Brice Jeļizaveta – akordeons
  2. Dzerkale Ausma – klavieres
  3. Eriņa Lāsma – klavieres
  4. Fjodorova Elvita – klavieres
  5. Golubeva Daiga – akordeons
  6. Golubicka Katrīna – flauta
  7. Gžibovska Viktorija – saksofons
  8. Jermoloviča Aija – vijole
  9. Ķiberis Reinis – klarnete
  10. Ķiršs Edmunds – saksofons
  11. Mozule Ieva – klavieres
  12. Rubine Simona – akordeons
  13. Saleniece Evita – klavieres
  14. Stolipina Ivanda – akordeons
  15. Vjakse Baiba – vijole
  16. Zalāns Ernests – saksofons
  17. Zeiliņš Nauris – klavieres

 

2014. gads
  1. Fedotovs Reinis – tuba
  2. Lauska Dagnija – akordeons
  3. Lazdāne Brigita – vijole
  4. Maceikeviča Daniela – flauta
  5. Pastare Rūta Daniela – klavieres
  6. Pūga Agnese – flauta
  7. Znutiņa Līga – vijole

2013. gads
  1. Bogdanova Ella – klavieres
  2. Grigorjeva Viktorija – flauta
  3. Isajeva Anastasija – klavieres
  4. Mūrnieks Intars – akordeons
  5. Paura Terēze-Grietiņa – klavieres
  6. Rubīns Ilgmārs – akordeons
  7. Šķēpa Krista – klavieres
  8. Tumašova Laum a- akordeona
  9. Vilcāns Dāvis – klarnete
  10. Vilcāns Ronalds – klarnete
  11. Vucāne Rūta – klavieres
  12. Vjakse Kaspars- tuba
2012. gads
  1. Brikule Agita- klavieres
  2. Brūvere Ramona- klavieres
  3. Brūvere Simona- klavieres
  4. Bogdanovs Igors- akordeons
  5. Čerpakovska Zane- vijole
  6. Erte Airita- klavieres
  7. Filatovs Pāvels- klavieres
  8. Kolosova Grieta- vijole
  9. Ķibere Renāte- klavieres
  10. Malahova Anna- akordeons
  11. Sporāns Jānis- trompete
  12. Svjatoha Natālija- akordeons
2011. gads
  1. Haritonova Vineta- flauta
  2. Kļaviņa Anna- vijole
  3. Krimans Daniels- klavieres
  4. Skutelis Guntars- trompete
  5. Sporāns Dāvis- eifonijs
  6. Šņepste Solvita- klavieres
  7. Vucāne Evita- klavieres
2010. gads
  1. Bindare Kristiāna- vijole
  2. Dūda Elīna- vijole
  3. Erte Sintija- vijole
  4. Gribuška Viktors- akordeons
  5. Pastars Dāvis- trompete
  6. Putka Anna- akordeons
  7. Prikule Lāsma-vijole
  8. Smagars Raivis- tuba
  9. Smirnova Samanta- akordeons
  10. Sparāne Ilze –klavieres
  11. Šņepsts Mārtiņš- saksofons
  12. Urka Iluta- klavieres
  13. Vucāns Helmūts- klavieres
2009. gads
  1. Beča Astrīda- klavieres
  2. Bulmeisters Artis- trompete
  3. Bulmeistere Rūta- klavieres
  4. Dmitrijevs Uldis- saksofons
  5. Gedroic- Juraga Marta- akordeons
  6. Gribonika Inta- flauta
  7. Kurcenbauma Kristiāna- akordeons
  8. Kirillova Jūlija- vijole
  9. Marhiļēviča Ilze- vijole
  10. Pauniņa Daina- klavieres
  11. Putāne Anna- klavieres
  12. Ribinickis Justs- akordeons
  13. Rudzāte Laura- klavieres
  14. Saliniece- Liene- klavieres
  15. Šņepste Kristīne- akordeons
  16. Štagers Dairis- akordeons
  17. Vaivode Zane- klavieres
  18. Vigule Rūta- flauta
  19. Vilcāne Māra – akordeons
  20. Volkovs Eduards- trompete
2008. gads
  1. Anspoka Kristīne- flauta
  2. Briška Ingrīda –vijole
  3. Džeriņš Ernests- akordeons
  4. Gedroic-Juraga Vladimirs- akordeons
  5. Ivanāne Laine- flauta
  6. Krekels Aigars- akordeons
  7. Ludāne Ligita- klavieres
  8. Mukāne Lāsma- vijole
  9. Piskunovs Andrejs- akordeons
  10. Piskunovs Jurijs- akordeons
  11. Soboļens Artjoms- akordeons
  12. Sparāns Gatis- akordeons
  13. Urtāne Katrīna- flauta
  14. Vjakse Lueta Marija- flauta
  15. Zeiliņa Diāna- klavieres
  16. Zeiliņa Evita- akordeons
2007. gads
  1. Daukšte Sandra- vijole
  2. Gedroic- Juraga Madara- klavieres
  3. Liepniece Ieva- vijole
  4. Paukšte- Jānis- trompete
  5. Reine Katrīna- flauta
  6. Reliņa Līga- akordeons
  7. Rudzāte Sanita- klavieres
  8. Salenieks Māris –trompete
  9. Savicka Sanita- flauta
  10. Sondore Sana- flauta
  11. Širčenko Darina- klavieres
  12. Šuksts Andrejs- tuba
  13. Urka Raivis- akordeons
  14. Višķere Ērika- klavieres
  15. Zaķis Artis- tuba
2006. gads
  1. Anspoka Sanita- klavieres
  2. Bindare Patrīcija- flauta
  3. Brice Madara- klavieres
  4. Brūvers Ansis- tenors
  5. Cirša Justīne -klavieres
  6. Čača Iluta- akordeons
  7. Kivleniece Zanda- vijole
  8. Kolbasko Arina- klavierspēle
  9. Krūmiņa Aiga –saksofons
  10. Lukaševičs Edgars- klavieres
  11. Madelāne Sintija- flauta
  12. Pastare Laura- akordeons
  13. Putāne Anna- flauta
  14. Rubane Līga –klavieres
  15. Rutka Mārtņš- akordeons
  16. Šmuksts Arnis- akordeons
  17. Uzulnīce Līga- klavieres
2005. gads
  1. Linda Brice- flauta
  2. Cvetkova Ilona- akordeons
  3. Dudareva Alise- klavieres
  4. Gorina Aļona- akordeons
  5. Jakovels Andrievs- alts
  6. Kairāns Mārtiņš- vijole
  7. Karpušenko Artūrs- saksofons
  8. Kurmis Māris –klavieres
  9. Livdāns Jānis- alts
  10. Naglinska Laine- klavieres
  11. Smirnovs Artūrs- akordeons
  12. Sparāne Sanita- vijole
  13. Vucāns Renārs- akordeons
  14. Ondzule Evita- klavieres
  15. Kurmis Raivis- trompete
2004. gads
  1. Brics Jānis- saksofons
  2. Jakovels Jurģis- baritons
  3. Kavinskis Oskars- klavieres
  4. Kivlenieks Jānis- alts
  5. Kokins Jānis- saksofons
  6. Livdāns Andis –trompete
  7. Paegle Līga- klavieres
  8. Rastopčina Olga- klavieres
  9. Sarkans Uldis- klavieres
  10. Sileniece Guna- akordeons
  11. Skvorcova Marija –klavieres
  12. Šņepste Edīte- akordeons
  13. Štagere Līga- akordeons
2003. gads
  1. Brice Signe- vijole
  2. Jokste Santa- klavieres
  3. Kovaļenko Jeļena -saksofons
  4. Krūmiņa Aiga- vijole
  5. Meldere Edīte-klavieres
  6. Paegle Dace- klavieres
  7. Pastars Edgars- mežrags
  8. Rožinska Māra- vijole
  9. Šņepste Solvita- akordeons
  10. Štagere  Ilga- akordeons
  11. Vasiļjeva Ilze- flauta
  12. Vasiļjevs Jānis- trompete
  13. Vilcāns Uģis- tenors
  14. Vilcāns Valdis –tuba
  15. Vjakse Solvita- klavieres
  16. Zamišļajeva Nataļja- klavieres
  17. Zenovjeva Lidija- akordeons
2002. gads
  1. Anaņina Aļina –akordeons
  2. Barons Kaspars- trompete
  3. Bivbāne Santa- akordeons
  4. Fedotova Kristīne- vijole
  5. Gilučs Zintis-akordeons
  6. Jubels Andrejs- klavieres
  7. Karčevska Līga- blokflauta
  8. Kurme Ligita- blokflauta
  9. Kursīte Zinta- vijole
  10. Lāce Agnese- klavieres
  11. Mihailova Inna- klavieres
  12. Ņikiforova Ineta- vijole
  13. Ondzulis Aigars- akordeons
  14. Prikulis Edgars- akordeons
  15. Putāne Diāna- klavieres
  16. Sargsjans Ļevons- akordeons
  17. Stepanova Laima- klavieres
  18. Strupā Lolita- klavieres
  19. Šahurska Karina- bajāns
  20. Šatilova- Gunita- klavieres
  21. Šņepsts Atis- klavieres
  22. Šņepste Maija- akordeons
  23. Švarce Daina- akordeons
  24. Zarāne Marija- blokflauta
  25. Ziemele Mārīte- akordeons
2001. gads
  1. Anspaks Jānis- vijole
  2. Āboliņa Inta- flauta
  3. Bistere Aivija- akordeons
  4. Boka Kaspars- akordeons
  5. Brice Daiga- blokflauta
  6. Čivkule Daiga –klavieres
  7. Kaļinovs Aleksandrs- akordeons
  8. Kovaļenko Jeļena- akordeons
  9. Kurmis Sergejs- akordeons
  10. Lukaševiča Liene- vijole
  11. Martinovs Igors- akordeons
  12. Peiseniece Sinda- klavieres
  13. Piskunovs Vitālijs- bajāns
  14. Savicka Ērika- vijole
  15. Sitnika Kristīne- klavieres
  16. Skvorcovs Mihails –akordeons
  17. Stauža Aiva- klavieres
  18. Strupā Dace- klavieres
  19. Vilcāne Ilga- akordeons
  20. Zarāns Jānis- akordeons
2000. gads
  1. Bernāns Alvis- trompete
  2. Bernāns Lauris –akordeons
  3. Čistjakova Jekaterina- klavieres
  4. Džeriņa Ineta- klavieres
  5. Fedotova Aija- flauta
  6. Gilučs Andis- akordeons
  7. Ivanova Diāna- klavieres
  8. Kozere Ilga- blokflauta
  9. Kozere Sandra –blokflauta
  10. Krimane Kristīne- klavieres
  11. Krupina Irina- akordeons
  12. Lauska Renāte- klavieres
  13. Lukaševiča Lilita- akordeons
  14. Petrova Aleksandra- klavieres
  15. Plokišs Lauris- akordeons
  16. Putāns Kaspars- akordeons
  17. Rudzāts Kaspars- akordeons
  18. Selicka Zinaida- bajāns
  19. Savicka Kristīne- klavieres
  20. Slava Kristīne- klavieres
  21. Strupais Edgars- mežrags
  22. Šatilova Arnita- klavieres
  23. Šņepste Sabīne- akordeons
  24. Trafimova Karīna- klavieres
  25. Vucāne Līga- klavieres
1999. gads
  1. Boļšakova Jūlija- klavieres
  2. Briška Vita- flauta
  3. Brūveris Mārtiņš- akordeons
  4. Bulmeistere Līga –klavieres
  5. Kavinska Ilze –klavieres
  6. Kovaļenko Jeļena –klavieres
  7. Ļapkalo Kristīne –klavieres
  8. Mihailovs Juris- akordeons
  9. Ņikiforovs Juris- akordeons
  10. Repša Lauris- flauta
  11. Skutele Kristīne- klavieres
  12. Spīķis Jānis- alts
  13. Višņevska Indra- akordeons
1998. gads
  1. Baško Karina- akordeons
  2. Brice Santa –flauta
  3. Bulmeistars Ervīns- trompete
  4. Dzene Diāna- klavieres
  5. Gribonika Airita- klavieres
  6. Harčenko Svetlana- akordeons
  7. Ivanova Elīna- flauta
  8. Ivanova Linda – klavieres
  9. Jurāns Raivis- trombons
  10. Kokina Jolanta- akordeons
  11. Kokorišs Lauris- akordeons
  12. Kudiņa Lolita- klavieres
  13. Lāce Aija- klavieres
  14. Madelāne Sanita – klavieres
  15. Micāns Jānis –klarnete
  16. Mihailovs Andrejs- klavieres
  17. Ostrovska Inese- klavieres
  18. Prikulis Jānis- akordeons
  19. Staužs Kaspars- trompete
  20. Trubiņš Māris- trompete
  21. Lavrenova Diāna- klavieres
  22. Zverbule Līga –akordeons
1997. gads
  1. Anspoka Ieva- klavieres
  2. Barone Santa- klavieres
  3. Berjoza Oksana- akordeons
  4. Briška Anna- vijole
  5. Fjodorova Oksana- klavieres
  6. Jackeviča Renāte- klavieres
  7. Jakimovs Viktors- klarnete
  8. Kairāne Sanita –flauta
  9. Kaļva  Iveta- akordeons
  10. Karčevska Anita – vijole
  11. Kivleniece Maruta –vijole
  12. Kurme Svetlana- vijole
  13. Kurtiņa- Linda vijole
  14. Livdāne Evita- vijole
  15. Nazrova Olga- klavieres
  16. Pauniņa Diāna- bajāns
  17. Puzanova Svetlana- klavieres
  18. Ribakova Alla- bajāns
  19. Ruča Iveta- klavieres
  20. Savickis Artūrs- akordeons
  21. Streļčuka Natālija- klavieres
  22. Svarnoviča Inese- akordeons
  23. Urča Ilga- flauta
  24. Volkova Anna- klavieres
  25. Zarāne Ilze- vijole
  26. Želve Ineta- vijole
1996. gads
  1. Ancāns Normunds- trompete
  2. Briška Rihards- akordeons
  3. Daukšte Lolita- klavieres
  4. Dzalba Ilona- klavieres
  5. Eglīte Ilze- klavieres
  6. Fjodorova Karina- vijole
  7. Grigule Iveta- klavieres
  8. Ivanova Dagne- klavieres
  9. Joksts Andris- akordeons
  10. Krasnais Zane- flauta
  11. Krišāne Edija- klavieres
  12. Kursīte Ginta- flauta
  13. Ņemņaseva Oļesja- klavieres
  14. Semjonova Vera- klavieres
  15. Smirnova Inga- vijole
  16. Solovjova Jūlija- klavieres
  17. Spīķis Artūrs –trompete
  18. Litavniece Līga- akordeons
1995. gads
  1. Bekešs Māris- trompete
  2. Bibičeva Svetlana- bajāns
  3. Bogdanova Olga- klavieres
  4. Bogdanova Svetlana- vijole
  5. Ivanova Jekaterina- klavieres
  6. Abricka Liene- klavieres
  7. Jurāns Raivis- akordeons
  8. Karčevska Kristīne- klavieres
  9. Kivleniece Anita- flauta
  10. Kozlovs Mārtiņš- alts
  11. Kumalane Irina- akordeons
  12. Miņina Kristīne- klavieres
  13. Madelāne Ilze- klavieres
  14. Pavilaite Dace- akordeons
  15. Pliča Laura- klavieres
  16. Poplavska Larisa- klavieres
  17. Poplavska Nadežda- klavieres
  18. Pušņakova Linda- klavieres
  19. Puzo Normunds- klarnete
  20. Rubīne Sanita- vijole
  21. Rusoņa Inese- klavieres
  22. Surgunte Inga- vijole
  23. Šemjakina Irina- klavieres
  24. Zubovs Vadims- bajāns
  25. Kudiņš Andris trompete
1994. gads
  1. Anspoks Raivis- akordeons
  2. Bernāns Armīns- alts
  3. Bernāns Jānis –mežrags
  4. Brice Zane- vijole
  5. Haritonovs Viktors- akordeons
  6. Ivanova Jeļena- akordeons
  7. Kolosova Marija- bajāns
  8. Kondraņicka Inese- klavieres
  9. Kovaļenko Līvija –klavieres
  10. Kudiņš Valdis- trombons
  11. Krišāne Evija- klavieres
  12. Lakuša Dace- klarnete
  13. Maslobojevs Jevgeņijs- akordeons
  14. Mihailiva Ilona- klavieres
  15. Miševica Anita- akordeons
  16. Prikule Kaija – klavieres
  17. Sileniece Gita –akordeons
  18. Siļčonoka Irina- klavieres
  19. Timohova Jeļena- klavieres
  20. Urtāne Alda- klavieres
  21. Valainis Pāvels- akordeons
  22. Zarāne Skaidrīte- akordeons
1993. gads
  1. Brice Inese- klavieres
  2. Butkēviča Ingūna –vijole
  3. Erta Agnese- klavieres
  4. Ivanova Zane- klavieres
  5. Jurkjāne Inta –akordeona
  6. Kudrjavceva Dina- klavieres
  7. Lukaševiča Janīna- akordeons
  8. Maļuhina Svetlana- vijole
  9. Pastore Ilze- vijole
  10. Prikulis Vairis- trompete
  11. Repša Kristīne- akordeons
  12. Rozenberga Ineta – klavieres
  13. Sadovņikovs Aleksandrs- akordeons
1992. gads
  1. Abricka Dace- vijole
  2. Beļikova Ludmila- klavieres
  3. Dobičins Romāns- akordeons
  4. Elsts Āris- klarnete
  5. Fatjkova Oksana- klavieres
  6. Geida Inese- klavieres
  7. Ļeonova Alla- klavieres
  8. Ļeonova Larisa- klavieres
  9. Nageviča Adele- akordeons
  10. Petrova Svetlana- akordeons
  11. Ribiņicka Inga- klavieres
  12. Skutele Ilze- klavieres
  13. Skutelis Jānis- trompete
  14. Valicka Kristīne- klaviere
1991. gads
  1. Ancāne Santa –flauta
  2. Bogdanovs Eduards- klavieres
  3. Černobrovs Igors- klavieres
  4. Desaine Iveta- vijole
  5. Bulmeistere Arnita- vijole
  6. Indrikovs Edgars –trompete
  7. Ivanova Ludmila- klavieres
  8. Koķis Raivo- tuba
  9. Krasovska Rita-flauta
  10. Kručāns Ainārs- tenors
  11. Laisa Inga- klavieres
  12. Mičule Ilona- akordeons
  13. Novikova Oksana- klavieres
  14. Reliņa Zigrīda –akordeons
  15. Subačs Raivis- klavieres
  16. Unžakova Oksana- klavieres
  17. Vaivode Karina- klavieres
  18. Vanags Andrejs- trompete
1990. gads
  1. Dimpere Elita- akordeons
  2. Erts Mārtiņš- akordeons
  3. Gritusts Raimonds- trompete
  4. Haritonova Liāna- akordeons
  5. Ivanova Alla- klavieres
  6. Lisicina Natālija- akordeons
  7. Mauriņa Solvita- klavieres
  8. Pomazunovs Dmitrijs –akordeons
  9. Reiniks Renārs- akordeons
  10. Veigule Lilita- flauta
  11. Greiža Ilze- flauta
1989. gads
  1. Fjodorova- Maksimova Anita- klavieres
  2. Haritonovs Valērijs- trompete
  3. Ivanova Gaļina- vijole
  4. Jakimovs Viktors- akordeons
  5. Muraško Gaļina- klavieres
  6. Ņikitins Vasilijs- akordeons
  7. Peisinieks Ainārs –akordeons
  8. Surgunts Guntis- trompete
1988. gads
  1. Bogatirjova Larisa- klavieres
  2. Boļšakova Diana- vijole
  3. Bulmeistere Maruta- klavieres
  4. Grauzs Einārs – mežrags
  5. Greiža Dagnija- akordeons
  6. Gruzdova Jeļena- akordeons
  7. Gruzdovs Nikolajs- mežrags
  8. Laikuce Kristīne- vijole
  9. Livdāne Diana – klavieres
  10. Pozdņakova Ludmila – klavieres
  11. Rubīne Ligita flauta
  12. Višķere Daina – flauta
  13. Vucāne Ingūna – klavieres
  14. Livmane Jeļena – klavieres
1987. gads
  1. Caics Ligita- klavieres
  2. Dorofejeva Svetlana- klavieres
  3. Groza Oksana- klavieres
  4. Jermolajeva Irina- klavieres
  5. Kirillova Larisa- klavieres
  6. Maslobojeva Svetlana- klavieres
  7. Sevastjanova Angelina- vijole
  8. Ugaine Linda – klavieres
  9. Utināne Jolanta – klavieres
  10. Vaivods Viesturs- klarnete
  11. Vucins Māris- flauta
  12. Zdanovska Tatjana- klavieres
1986. gads
  1. Haritonova Aija- vijole
  2. Kāposts Sarmīte- akordeons
  3. Kuzmina Jūlija- klavieres
  4. Kuzņecova Natālija- akordeons
  5. Fjodorovs- Maksimovs Andrejs- trombons
  6. Ludženika Diāna –klavieres
  7. Podberecka Tatjana- akordeons
  8. Reliņa Ilona- klavieres
  9. Skutele Ināra – klavieres
1985. gads
  1. Bergmane Ārija –klavieres
  2. Bergmanis Fredis- trompete
  3. Grauze Solvita- klavieres
  4. Fadejeva Alla- flauta
  5. Krumpāna Jānis –trompete
  6. Ondzule Agita- akordeons
  7. Pokšāne Kristīne- klavieres
  8. Slice Ilona- klavieres
  9. Sulainis Haralds- trombons
  10. Ziemele Terēzija- akordeons
  11. Vaivode Ingrīda- klavieres
1984. gads
  1. Grigorjeva Dina –klavieres
  2. Tarasenko Lidija- klavieres
1983. gads
  1. Ancāne Anita- akordeons
  2. Greiža Rita- flauta
  3. Bogdanova Olga- akordeons
  4. Pastars Ainārs- flauta
  5. Sinkēviča Ilze- klavieres
  6. Stafeckis Māris –akordeons
  7. Svalbe Anita- klavieres
  8. Valainis Valdis- trompete
  9. Višķere Iveta- klavieres
  10. Želve Anita- klavieres
  11. Strode Elita –akordeons
1982. gads
  1. Ivanova Alla- vijole
  2. Kokina Diāna- klavieres
  3. Kozlovs Dima- klavieres
  4. Majevska Natalija- klavieres
  5. Prikulis Aivars- klarnete
  6. Strods Aivars- trompete
  7. Vaivods Edgars- trombons
  8. Ziemelis Andris- trombons
  9. Znotiņa Iveta- klavieres
1981. gads
  1. Eiduka Inita- klavieres
  2. Gžibovskis Arvīds- akordeons
  3. Kursīte Inga- klavieres
  4. Lempe Lilita- klavieres
  5. Maksimova Rimma –klavieres
  6. Piskunova Ludmila- klavieres
  7. Pauniņa Inta- akordeons
  8. Šņepsts Liāna- klavieres
  9. Teilāne Inese- klavieres
  10. Terentjevs Vladimirs- klarnete
  11. Ugaine Ritma- klavieres
1980. gads
  1. Grahoļska Vija- akordeons
  2. Kompodrace Ineta- klavieres
  3. Sondore Laima –vijole
  4. Putine Inga- klavieres
1979. gads
  1. Bogdanova Irina- klavieres
  2. Gavare Lilita- klavieres
  3. Kukare Ilga- klavieres
  4. Medvedeva Olga- klavieres
  5. Sondore Velta- akordeons
  6. Spūle Elvīra –klavieres
  7. Tuliša Ināra –akordeons
  8. Zitāne Jeļena- klavieres
1978. gads
  1. Vjakse Anna- klavieres
  2. Ciša Ludmila- klavieres
  3. Mukāne Ināra- klavieres
  4. Kiričenko Ludmila- akordeons
  5. Lupšāne Astrīda- akordeons
  6. Staričenoka Rita- akordeons
  7. Krauklis Andris- trompete
1977. gads
  1. Gribuste Janīna- akordeons
  2. Rubene Skaidrīte- klavieres
1976. gads
  1. Aleksandrova Ludmila- klavieres
  2. Brokāne Ināra- klavieres
  3. Grigorjeva Ludmila- akordeons
  4. Kirillova Lana- klavieres
1975. gads
  1. Gorņik Valērija- akordeons
  2. Gorņik Veronika- akordeons
  3. Gribuška Irēna – akordeons
  4. Jagodina Ļubova –klavieres
  5. Kuzņecovs Valērijs- akordeons
  6. Sarkane Astrīda –klavieres
  7. Skutelis Jānis- trompete
  8. Bogdanovičs Igors- akordeons
1974. gads
  1. Čikulajeva Irēna- akordeons
  2. Jokste Aija –akordeons
  3. Kivko Silvija- akordeons
1973. gads
teksts
1972. gads
  1. Baiba Inta –akordeons
  2. Klepers Antonijs- klavieres
  3. Laurs Vilnis- akordeons
  4. Mikuļaņeca  Silvija- akordeons
  5. Seņkova Taisija- akordeons
1971. gads
  1. Ciša Astrīda- klavieres
  2. Čakša Tatjana –klavieres
  3. Stepanova Tatjana- klavieres
  4. Valuha Svetlana- klavieres
1970. gads
  1. Dūma Vija –klavieres
  2. Jermolajeva Zinaīda –akordeons
  3. Jasinska Zenta- akordeons
1969. gads
  1. Trokša Skaidrīte – klavieres
  2. Rozentāls Augusts- akordeons
  3. Visocka  Danuta- klavieres
Mākslas nodaļas absolventi

2019. gada absolventi

1. Zane Rizga
2. Solvita Ragauša
3. Alīna Ivanova
4. Santa Vajevodska
5. Viktorija Jakovļeva
6. Gabriela Sauliša
7. Liāna Usāne
8. Karīna Anspoka
9. Stella Sinička
10. Arvīds Mazajevs
11. Ivans Ivanovs

2018. gada absolventi

1. Dagnis Stikāns
2. Anastasija Volkova
3. Agnese Skabe
4. Jelizaveta Mickeviča
5. Paula Erta
6. Lauris Rinčs

2017. gada absolventi

1. Ričards Smans
2. Darja Romanova
3. Viktorija Gžibovska
4. Vlada Aleksejeva
5. Alīda Anspoka
6. Marija Lāsma Slišāne
7. Anastasija ivanova
8. Arta Bortule
9. Rasa Saulīte
10. Ilga Kivleniece
11. Kristiāna Nikola Pūdža
12. Daniils Ļedovskojs,
13. Ieva Poplavska
14. Marina Skutele
15. Anna Marija vilcāne

2016. gada absolventi

1. Laura Maļina
2. Renāte malnača
3. Guna Mežinska
4. Anastasija Baranova
5. Anastasija Dekterjova
6. Darja Romanova
7. Helēna Vanaga,
8. Ilze Borbale
9. Kitija Kozule
10. Elīza Strode
11. Kristīne Loginova
12. Līga Magdelēna Pastare
13. Rihards Gribusts

2015.gada absolventi

1. Raivo Liniņš
2. Paula Linda Liniņa
3. Valērija Romanovska
4. Kristiāna Jaudzema
5. Linda Vucāne
6. Marta Mičule
7. Ilvija Kassaliete
8. Aleksandrs Ivanovs
9. Krista šķēpa
10. Vineta Haritonova
11. Agnese Brīvere
12. Elīna gedroica Juraga
13. Egija Žihare
14. Anete Haritonova
15. Ieva Sparāne
16. Raivis Konstantinovs

2014. gada absolventi

1. Anna Bēķe
2. Sintija Lakovska
3. Jevgeņija Rinkina
4. Amanda Pastare
5. Katrīna Samoviča
6. Jānis Kursītis
7. Anna Marija Onckule
8. Kristīne gaiziņa
9. Sintija Kozule
10. Elīza Gurgone
11. Katrīna Elizabete Onckule
12. Amanda Gudļevska
13. Ērika Gribonika
14. Laura Reitāle
15. Marianna Kivriņa
16. Jacinta Vilcāne
17. Inta Rudzāte

2013. gada absolventi

1. Arianda Čapule
2. Vita Upeniece
3. Veronika Golubicka
4. Rūdolfs Vucāns
5. Zane Čerpakovska
6. Sandra Gžibovska
7. Laura Buka
8. Rūta Vucāne

2012. gada absolventi

1. Sintija Logina
2. Arta Katkeviča
3. Egija Gribuste
4. Airita Erte
5. Agneta lūcija Landzberga
6. Jūlija Starovoitova
7. Santa Brovacka
8. Laura Trubiņa
9. Lāsma Pudāne
10. Agnese ondzule
11. Natālija Stoļarova

2011. gada absolventi

1. Laine Vilcāne
2. Margrieta Cvetkova
3. Ļubova Jegorova
4. Katrīna Griga
5. Mārtiņš Brics
6. Irita Slūka
7. Artjoms Vorobjovs
8. Guntars Valainis

2010.gada absolventi

1. Līga Veigule
2. Jūlija Mihailova
3. Anastasija Ivanova
4. Anastasija Caica
5. Beāta Petrova Kolosova
6. Amanda Zariņa
7. Dana Romanovska
8. Kirills Borisenkovs
9. Elīna Erte
10. Kintija Vilcāne
11. Vanda Sondore
12. Dagne Devjatnikova

2009. gada absolventi

1. Sintija Erte
2. Grieta Kolosova
3. Lauma Vibornā
4. Kristīne Mironova
5. Dace Puncule
6. Olga Bajarinova
7. Kristīne Vasile
8. Sabīne Kurmeļova
9. Arturs Firsovs
10. Ģints Zarāns
11. Ronalds vucāns
12. Lāsma Lippe

2008.gada absolventi

1. Oskars Mūrnieks
2. Jūlija vasiļevska
3. Lāsma Vulāne
4. Irina Voļkoveca
5. Mārīte zīmele
6. Anna Belkovska
7. Karīna Kufina
8. Santa Znotiņa
9. Agnija Vaivode
10. Māra Ziemele
11. Laila Dambīte
12. Valērija Maļuhina
13. Klinta Rikova
14. Dace Brokāne
17. Sandra Semjonova
18. Vladislavs Jevdokimovs
19. Edvīns Fjodorovs
20. Imants Lacs

2007. gada absolventi

1. Iļja Svetlovs
2. Viola Novika
3. Baiba Koņečnija
4. Kristīne Samsi
5. Jeļena Solovjova
6. Anita Pumpure
7. Iveta Jaudzema
8. Artūrs Kolļarovs
9. Jūlija Podskočija