Audzēkņu sasniegumi maijā

Preiļu Mūzikas un mākslas skola arī pēdējo šā mācību gada maija mēnesi aizvadīja ļoti aktīvi.

Pūšaminstrumentu spēles programmas audzēkņi  21. 05.2021. piedalījās III Starptautiskajā konkursā- festivālā “Saksofona svētki 2021” Molodečno (Baltkrievija), kur Sabīne Vaivode ieguva 2. vietu un Artis Borovskis 3. vietu (ped. Oļegs Koļesņičenko).

II Starptautiskajā konkursā “Fanfares of Lviv 2021” Ļvovā ( Ukraina), kurš notika laika posmā no 28.03.- 14.05.2021., veiksmīgs sniegums mūsu klarnetistiem Danielam Jānim Pastaram – 1. vieta un Alisei Savickai – 2. vieta (ped. Oļegs Koļesņičenko). Arī trompetists Renārs Koļesņičenko izcīnīja 2. vietu (ped. Jānis Livdāns).

16.-20.05.2021. Starptautiskajā akordeona spēles konkursā “CONCORD OF SOUNDS 2021” Mārupē mūsu skolas audzēknis Jānis Bērzinieks (ped. Artūrs Savickis) ieguva 2.vietu un Maija Lazdāne (ped. Svetlana Stepanova) ieguva 3.vietu.  Paldies visiem par aktivitāti, radošumu un uzdrošināšanos darboties, piedalīties konkursos arī šādā attālinātā veidā.

Direktora vietniece Laima Sondore.