Vijoles spēle valsts konkurss

2022. gada nogalē 13. decembrī, ieskandinot Ziemassvētkus, skolā notika Preiļu Mūzikas un mākslas skolas izglītības programmas Stīgu instrumentu spēle- Vijoles spēle audzēkņu valsts konkursa I kārta.  Jau nākošajā atlases kārtā Daugavpilī 1. un 2. februārī,  piedalījās 7 mūsu skolas jaunās vijolnieces.  Divas garas dienas Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā muzicēja  45 jaunie vijolnieki, altisti, čellisti un kontrabasisti no Daugavpils, Ilūkstes, Naujenes, Jēkabpils, Krāslavas, Līvāniem, Preiļiem, Aizkraukles, Kokneses, Pļaviņām.

Veiksmīgs sniegums un Diploms par iegūto 3. vietu  mūsu skolas  3. klases audzēknei Madarai Ievai Pastarei ( pedagogs Laima Sondore, koncertmeistare Irina Skvorcova) un 4. klases audzēknei Madarai Elizabetei Ļutinskai (pedagogs Anastasija Mališeva, koncertmeistare Inese Orinska).  

Lai veicas!

Atbildēt