Wind Stars 2022

No 11. līdz 18. martam notika Starptautisko pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss „WIND STARS 2022”, ko organizēja Mārupes Mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar starptautisko mūzikas skolu asociāciju „CON ANIMA”.

Tā kā konkurss notika attālināti, sakarā ar Covid pandēmijas ierobežojumiem, konkursā piedalījās dažādi mūziķi no 24 valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Vācijas, Kirgizstānas, Serbijas, Izraēlas, Ķīnas, Beļģijas, Ungārijas, Uzbekistānas, Japānas, Itālijas, Kazahstānas, Ukrainas, Slovākijas, Grieķijas, Mongolijas, Gruzijas, Bulgārijas, Horvātijas, Turkmenistānas un Vjetnamas.

Savās apakšgrupās I vietu ieguva Rigonda Elste (pedagogs Oļegs Koļesņičenko, koncertmeistare Kristine Sauliša), Alise Savicka (pedagogs Oļegs Koļesņičenko, koncertmeistare Kristine Sauliša), Renārs Koļesņičenko (pedagogs Jānis Livdāns, koncertmeistare Inese Orinska), II vietu ieguva Artis Borovskis (pedagogs Oļegs Koļesņičenko, koncertmeistare Kristine Sauliša).

Apsveicam mūsu audzēkņus un pedagogus, un novēlam, lai arī turpmāk nepazūd muzicēšanas prieks!