Preiļu novada Jauniešu pūtēju orķestris piedalījās starptautiskajā pūtēju orķestru projektā “GRANDA BANDA”

Preiļu novada Jauniešu pūtēju orķestris no 2.- 5. decembrim piedalījās starptautiskajā pūtēju orķestru projektā “GRANDA BANDA”.2. un 3. decembrī notika mēģinājumi, kuros Preiļu novada Jauniešu pūtēju orķestris un Jasionowkas pūtēju orķestris no Polijas gatavoja kopīgo koncertprogrammu noslēguma koncertam, kurš notika 4. decembrī Belostokas Universitātes Aulā. Koncertā tika atskaņoti Latviešu, Poļu un citu valstu komponistu skaņdarbi. Tā bija patiesi lieliska nedēļas nogale ar skaistu noslēguma koncertu. Šajā kopprojektā ieguvām daudz jaunu iespaidu un neaizmirstamu pieredzi. Ceram, ka varēsim arī turpmāk būt daļa no šī projekta “GRANDA BANDA”.

Paldies mūziķiem par izturību un profesionalitāti visa projekta garumā.

Liels paldies mūsu atbalstītājiem: Preiļu novada pašvaldība un Preiļu Mūzikas un mākslas skola.

Preiļu novada Jauniešu pūtēju orķestra diriģenti Oļegs Koļesņičenko un Jānis Livdāns