Jauno audzēkņu apzināšana

Gatavojoties nākamajam mācību gadam Preiļu Mūzikas un mākslas skola ir uzsākusi apzināt jaunos mūzikas un mākslas talantus. Šīs dienas skola ir bērnu un skaņu pārpildīta, jo ar nelieliem prezentācijas koncertiem mūzikas nodaļas audzēkņi iepazīstināja Preiļu novada izglītības iestāžu audzēkņus ar dažādu mūzikas instrumentu: klavieru, akordeona, flautas, vijoles, klarnetes, eifonija, trompetes, sitaminstrumentu spēles skanējumu.

Mākslas nodaļā skolotāji sagaidot bērnus bija tērpušies īpašos tērpos: Pienenīte, putns un zīmulīši. Pedagogi katrā klasē bija sagatavojuši dažādas darbnīcas lai ieinteresētu ciemiņus. Skolēni profesionāļu vadībā gatavoja pienenīti, izgreznoja putnus, zīmēja pašportretu, veidoja māla bļodiņas un tapa kopējās gleznas!Pateicamies par atsaucību visām skolām, administrācijām un skolotājām, audzēkņiem, kas jau ieradās un kas vēl ieradīsies iepazīties ar skolu.

Šādā klātienes veidā uzrunājot iespējamos Preiļu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņus, katrs var izvēlēties savām interesēm un spējām piemērotu nodarbošanos.

Pavisam drīz – 29. maijā un 5. jūnijā sāksies jaunu audzēkņu uzņemšana skolā. Tāpēc nāc mācīties! Izvēlies ko vēlies!