1.septembris

1. septembrī – kā jau katru gadu, skola sagaidīja savus audzēkņus, viņu vecākus, lai svinīgi atklātu jauno 2023./2024. mācību gadu. Tā ir diena, kad ar lielu prieku visi ver skolas durvis, lai pēc garās vasaras satiktos ar saviem mūzikas un mākslas draugiem, skolotājiem un skolas tehniskajiem darbiniekiem, lai spertu pirmo soli pretī jaunam darba cēlienam. Klātesošos uzrunāja un sveica skolas direktors Edgars Znutiņš, Preiļu novada domes priekšsēdētājs Ārijs Vucāns. Nodaļu vadītāji iepazīstināja ar jaunajiem mūzikas un mākslas skolas 1.klases audzēkņiem, šogad skola sarūpēja īpašu dāvanu pirmklasniekiem mapi-portfeli, kur audzēkņi varēs glabāt gan notis, gan zīmējumus. Lai skanīgs un krāsains šis mācību gads!