16. novembrī Preiļu Mūzikas un mākslas skola sagaidīja Utenas Mūzikas un mākslas skolas pedagogus un audzēkņus ar kuriem jau nu ir 20 gadu draudzība un sadarbība.

Visus šos divdesmit kadus ir notikuši apmaiņas braucieni, kuri ir vērsti Latvijas –Lietuvas valstu mūziku, vizuāli plastiskās mākslas valodas dziļāku izpratni un itegrāciju.

16.novembrī plkst.15.30 izstāžu zālē notika Utenas Mūzikas un mākslas skolas un Preiļu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstādes atklāšana. Izstādi atklāja abu skolu direktori Edgars Znutiņš un Arūnas Katinas, kā arī Preiļu novada domes priekšsēdētāja vietniece izglītības, kultūras un labklājības jautājumos Ineta Anspoka un mākslas nodaļas vadītāja Marianna Abricka. Izstādes darbos atspoguļojas abu valstu draudzība, kultūra, daba, cilvēki.