Gleznas pašu rokām!

Izskanējuši Pilsētas svētki! Esam baudījuši izcilus koncertus , apskatījuši gleznu izstādes, piedalījušies dažādās sporta aktivitātēs un baudījuši atrakciju priekus. Šajā laikā Preiļi ir kļuvuši par divām gleznām bagātāki. Paldies visiem Preiļu novada iedzīvotājiem un ciemiņiem, kuri skolotāju Kazimira Anspaka un Mariannas Abrickas vadībā,  ar prieku izmēģināja savu varēšanu mākslā un atbalstīja Mākslas skolas organizēto projektu “Ziedu pušķis Preiļiem”. Šāda akcija  notika otro gadu un nu jau kolekcijā ir četras gleznas! Pašlaik gleznas var apskatīt Preiļu Mūzikas un mākslas skolas vestibilā. Pēc gadiem tās būs pilsētas īpašums. Varu tikai iedomāties, cik krāšņa galerija tā būs! Gleznu tapšanā  piedalījās 114 svētku dalībnieki.

Ceram uz atbalstu arī nākošajā gadā!🎨🌞