Akordeonistu ansambļa “Intencija” koncerts

2. novembrī plkst. 18.00 Preiļu Mūzikas un mākslas skolā viesojās akordeonistu ansamblis “Intencija”. Uz skatuves pieci akordeoni, jaudīgs skanējums elektrizē gaisu un ievelk klausītāju bagātajā mūzikas pasaulē. Skaists, teiktu pat krāšņs koncerts ar skanīgu un daudzveidīgu programmu. Dzirdam gan seno, gan mūsdienu mūziku. Caur mūzikas prizmu pielaikojam Baroka laikmeta parūkas, iejūtamies pirātu lomā tālu Karību jūras plašumos un jūtamies kā Antonio Vivaldi, sarakstot savus vijoļspēles šedevrus. Vēlreiz pārliecinos, ka akordeons universāls instruments, ar kuru kopā iespējams izstaigāt ceļu – no austrumiem līdz rietumiem, no vienkāršām balādēm līdz Antonio Vivaldi tehniskajiem skaņdarbiem, no senajiem galma koncertiem un tautas dziesmām līdz mūsdienu džezam Preiļos! Milzīgs paldies koncerta apmeklētājiem un ansamblim “Intencija” par burvīgu vienas trešdienas noslēgumu. Uz tikšanos nākamajos koncertos!

Preiļu Mūzika un mākslas skolas akordeonisti