NAUJENE WIND 2024

Pavasara vējos ir izskanējis VII Starptautiskais Pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “NAUJENE WIND 2024”, kurā aktīvi piedalījās mūsu skolas audzēkņi. Ir gūta jauna pieredze, klausoties citus konkursantus un pilnveidojot uzstāšanās prasmes, pierodot pie skatuves. Veiksmīgs šis konkurss ir bijis vairākiem mūsu skolas audzēkņiem:

Izglītības programma Pūšaminstrumentu spēle – Flautas spēle
2. vieta – Imants Gavars 2.klase (pedagogs Rita Žilvinska, koncertmeistare Inese Orinska).

Izglītības programma Pūšaminstrumentu spēle – Saksofona spēle:
3. vieta- Rigonda Elste (pedagogs Oļegs Koļesņičenko, koncertmeistare Kristina Sauliša);
Atzinība – Artis Borovskis 7.klase (pedagogs Oļegs Koļesņičenko, koncertmeistare Kristina Sauliša).

Izglītības programma Pūšaminstrumentu spēle – Klarnetes spēle
2. vieta – Alise Savicka 5.klase (pedagogs Oļegs Koļesņičenko, koncertmeistare Kristina Sauliša);
3. vieta – Linards Sprukts 2.klase (pedagogs Oļegs Koļesņičenko, koncertmeistare Kristina Sauliša);
3. vieta – Elīze Marija Pastare 6.klase (pedagogs Oļegs Koļesņičenko, koncertmeistare Kristina Sauliša).

Izglītības programma Pūšaminstrumentu spēle – Trompetes spēle
2. vieta Marians Skutelis 5.klase (pedagogs Jānis Livdāns, koncertmeistare Ilze Savicka);
2. vieta – Renārs Koļesņičenko 5.klase (pedagogs Jānis Livdāns, koncertmeistare Kristina Sauliša).

Izglītības programma Pūšaminstrumentu spēle – Tubas spēle
2. vieta – Kate Cimdiņa 4.klase (pedagogs Jānis Livdāns, koncertmeistare Ilze Savicka).

Lai rosīgs darbs un liela veiksme arī turpmākajos konkursos un skatēs!